her-turden-erotik-resimler_d83

İlkim

Selamlar biberturk kullancıları,

Bugüne kadar yüzlerce hikaye okudum ve bende kendi hikayemi yazmaya karar verdim. Kendi hikayemde isimleri mecburen değiştiriyorum ve neler yaşadıysam hepsini sizlere anlatacağım.

Okuldaydık, futbolu çok seviyordum ve her tenefüs futbol ile geçiyordu. O zamanlar içimde bir kadın vardı ama hep kendi kendimle oynuyordum birine açılacak birinin kadını olacak kadar cesaretim yoktu.

Başka bir sınıfla maç yapıyorduk ve karşı takımdan biri bana faul yaptı, ben de çok sert çıkıştım. Karşımdaki iri yarıydı ve üzerime doğru yürüdü. Tam o sırada takım arkadaşlarımdan Erdem koşarak yanımıza geldi ve bana faul yapan çocuğa yumruk attı ve kavga başladı. Sonra ayırdılar ve kavga sona erdi. Ben her şeyi unuttum Erdem’in beni korumasına aklım takılmıştı. Ben güçlü biri değildim ama Erdem kavgadan hiç korkmazdı. Yine bir kez buna benzer bir durumda Erdem beni bir kez daha korumuştu. Artık Erdem gözümde bir kahramandı.

Erdemle samimiydik, bazen okul çıkışı ya onların evine gideriz ya da bizim evimize gelirdik. Beraber ders çalışır, müzik dinler, muhabbet ederdik. O zamanlar ergenliğin verdiği coşku ile sex muhabbetlerimiz de eksik olmazdı.

Yine onların evinde olduğumuz bir gün annesi komşuya gitmişti ve evde yalnızdık. Bana sana bir şey göstereceğim dedi ve sakladığı porno dergiyi getirdi. Ben sanki ilk defa görüyormuş gibi yaptım halbuki önceleri defalarca çeşitli derdiler görmüştüm. Dergiler hem resimli hem de hikayeli olurdu. Ben çok şaşırmış gibi yaptım. İlk defa gördüğümü ve bana anlatmasını söyledim. O da bana sırasıyla oral, vajinal ve anal sexi anlattı. Ben de sanki bilmiyormuş gibi “Nasıl yani göt sikilebiliyor mu” dedim. Bana “Sikilir tabi amdan daha zevkliymiş, Hakan abim öyle söyledi ” dedi. Bunu duyunca çok tuhaf oldum. Göt sikmenin çok güzel olduğunu söylüyordu ve bunu söyleyen adamın kadını olmak için içim içimi yiyordu. Ama cesaret edemedim. Ya ters bir tepki verirse ? Ya başkalarına söylerse ? Hiçbir şey diyemedim ve o gün öyle bitti.

Artık dayanamıyordum, onu o kadar arzuluyordum ki onun olmalıydım bir an önce ve planımı uygulamaya başladım. O çok koyu Fenerbahçe’liydi ben de Galatasaray. Yakın zamanda bir derbi vardı. Ateşli tartışmalarımızdan birini yapıyorduk. En son ” Eğer Fenerbahçe yensin senin altına yatacağım eğer GS yenerse sen benim altıma yatacaksın” dedim. İçim içimi yiyordu “Ne olur kabul et diyordum içimden”. Çünkü maç Kadıköy’deydi ve biz Feneri orada yenemiyorduk ve beklediğim cümle geldi “ Tamam lan kabul ama sonradan zırlamak yok yenersek karı gibi yatacaksın bende üstüne çıkacağım” dedi. Maç akşamı geldi. Galatasaray’ın yenilmesini hiç bu kadar istememiştim ve her şey umduğum gibi gitti ve yenildik.

Ertesi gün okulda “Ne oldu, nasıl çaktık size, böyle koyarlar işte” cümleleriyle beni sinir etmeye çalışıyordu. Ben de bozulmuş gibi yapıyor ama içten içe lafı iddiaya getirmesini bekliyordum ama hiç o konuyu açmadı. Tüm planım suya düşmüştü. Ben de çaktırmamak için bir şey demedim. Öğlen arasında “çıkıştı bize gidelim mi ” dedi. Ben de olur dedim, içimden de belki evde hatırlar iddiayı diye umut ediyordum.

Evlerine gittik. Annesi yine komşuya gitmiş ve yalnız kalmıştık. Ve kalp atışlarımı ikiye katlayan cümlesi geldi “İddia ne oldu hiç de lafını etmiyorsun dedi. Ben de “o şakasınaydı olur mu öyle şey” dedim. “Olmaz iddiaya girdik bir kere vazgeçemezsin hem ben kaybetseydim sözümü tutardım dedi. Ben ise bir an önce altına yatayım diye düşünürken anlamasın diye çamura yatmaya çalışıyordum ve sonunda kabul ettim. “Tamam gel hadi” dedim ve yere uzandım.

– Ee böylemi olacak, pantolonunu çıkar
+ Pantolonu çıkarmak iddia da yoktu çıkarmam (İçimden yalvarıyorum ne olur ısrar et)
– Olmaz çıkaracaksın, iddiayı sen istedin ve böyle olacak

İstemeye istemeye yapar gibi pantolonumu çıkardım ve külodumla kaldım ve üstüme çıktı. Dünyalar benim olmuştu. Üstümde iken “İşte böyle koyarlar adama takımın dandik olunca böyle altta kalırsın gibi laflar ediyordu. Ben ise uçuyordum. Sonra çok ilginç bir şey oldu. Sertleştiğini hissettim. İşte o an birkaç dakika sonra kadınlığa ilk adımımı atacağımı anlamıştım.

– Tamam artık yeter kalk üzerimden
+ Süre konuşmadık ki, canım isteyene kadar kalacağım.
– Olsun iddiayı yerine getirdik kalk artık.
– Tamam kalkıyorum, gücümüzü anlamışsındır artık.

Salaksın dedim kendi kendime, niye itiraz etmiştim. Üstümde bir erkek vardı ve beni arzulamıştı. Hemen bir çözüm bulmalıydım.

– Dur, kalkma
+ Neden ?
– Sonra çamura yattın vs dersin birde o lafları çekemem. İstediğin kadar dur.
+ Tamam sen bilirsin.

Az kalsın büyük bir fırsatı tepecektim. Ama son anda kurtardım. Üzerimde durmaya devam etti. Ama belki o da çekindiğinden hareket etmiyoduk. Kalçalarımın arasında sadece duruyordu. Bir süre sonra üzerimden kalktı,
– Artık benimle iddiaya girmeyeceğini anlamışsındır yoksa böyle altta kalırsın
+ Şansın yaver gitti yoksa iddia benimdi.
– Şans mans, kazandım mı sen ona bak
+ Şansına güveniyorsan bir daha girelim iddia’ya
– Neyine gireceğiz, ikinci maça daha çok var.
+ Şanslı olduğuna inanıyor musun ?
– Sadece şans değil, teknik de var yavrum.
+ Şans var mı yok mu ?
– Var ama tek değil.
+ Gel o zaman yazı tura atacağız.
– Ne alakası var oğlum.
+ Olsun bu sefer ben üste çıkacağım
– Tamam len sen iyice kaşındın.

Ve yazı tura atmaya başladık. 10 tane atacağız en çok kazanan galip olacak. Ve malesef ben kazandım.

– Tamam kazandın gel hadi,
+ Yoo bu kadar kolay kazanmak bana göre değil, sana bir şans daha vereceğim.
– Sen alta yatmayı mı seviyorsun yoksa, kazandın işte ( Bir an anladı diye korktum)
+ Yoo, şansıma güveniyorum. Hatta bu sefer kazanırsan külodu bile çıkaracağım
– Sen kaşındın.

O an kaybetmeyi hiç kimse benim kadar arzulayamazdı ve zafer benim iddia onun olmuştu. “Yat bakalım, külodu da çıkar dedi ben de tamam ne dediysek o dedim ve çıkardım. Kalbim sanki fırlayacaktı. İlk defa bir penis deliğime değecekti. İkimizde anal sex nasıl olur en ufak bir fikrimiz yoktu. Sanırım o da artık anlamıştı benim istediğimi ama artık umrumda değildi hatta anladıysa daha iyiydi. Ve o an geldi. Deliğimin üzerinde benim için sertleşmiş bir penis. O an sınırlarımın hepsini kaldırdım.

+ Hoşuna gidiyor mu ?
– Evet ya senin ?
+ Benim de
– Devam edeyim mi ?
+ Harikasın devam et.

Bir sorun vardı. Hiç o dergilerdeki gibi değildi.

+ İçine girmesi için kaygan olması lazım, sabunlayıp gelsene

Penisini sabunladı, geldi. Nereden bilebilirdim, birazdan anal sexin en güzel zevkini ve acısını aynı anda yaşayacağım. O güne kadar içime giren en büyük şey orta ve işaret parmağımdı. Penisi çok büyük değildi o yüzden çok zorlanmadı ve içime girdi.5 saniye anca dayandı ve içime boşalmaya başladı. Ben ise arkamdaki acı içimdeki heyecan ile uçmaktaydım. Anal sexte sabunun kullanılmayacağını o an anladım ama nafileydi acı her yerimi sarmıştı ancak bir kadın gibi becerilmenin hazzı o acıyı bastırıyordu. Boşaldıktan sonra kenara geçti. Hiç konuşmadık. Yüzündeki ifadeden pişman olduğunu anladım ancak aynı pişmanlık ben boşaldığımda da oluyordu o yüzden bir süre hiç konuşmadım. O pişmanlık ifadesi gidince,

+ Pişman mısın ?
– Yok değilim de, garip bir durum oldu. Peki sen ?
+ Ben değilim, çok acıdı ama ben çok zevk aldım.
– Nasıl yani ? Sen yoksa topmusun ? (Bu ifade hoşuma gitmemişti ama çaktırmadım.)
+ Değilsem bile biraz önce oldum değil mi

Onunda hoşuna gitmişti. O gün tekrardan birşey yapmadık. Eve giderken aklımda hep o beş saniye vardı. Eve gittim gece yatana kadar o anları düşündüm. İçimden “Acaba tekrar olur mu diye geçiriyordum…

Yorumlara ve beğenilere göre devamını yazacağım.

Hikaye benim yaşamış olduğum anılarımdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir