sex-hikayeleri-125x125

Kankim Emre: İlk dokunuş, ilk seks

Liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavlarında istediğim okulları kazanamadığım için 1 yıl daha sınava hazırlanmaya karar vermiştim. Bunun için bir dershaneye yazılmıştım. Dershanenin ilk günü sınıfta Emre adında bir çocukla tanıştım. Uzun saçlı, zayıf, kumral, kaşlarını hafif aldırmış bir tipti. Onunda benim gibi gay olduğunu düşünüyordum ama bunu ona soramazdım elbette. İlerleyen zamanlarda Emre ile iyice samimi olmuştuk. Dershane sonrasıda görüşüyorduk, birlikte takılıyorduk. Kız arkadaşı olmadığı gibi kızlara ilgiside yoktu. Bir keresinde “hiç kız arkadaşın olmadı mı?” diye sorduğumda gülerek “Olmadı. Boşver kızları zaten ne güzel erkek erkeğe takılıyoruz” demişti. Bende gülerek “evet erkek erkeğe en güzeli” demiştim. İkimizde birbirimizin gay olduğundan şüpheleniyorduk ama birbirimize söyleyemiyorduk.

Bir gün yine dershaneye gitmiş derse girmiştik. Dersteyken Emre “Bizimkiler haftasonu memlekete gidecek gel bende kalsana takılırız” dedi. Bende “Bizimkilere söyleyeyim kalırım” dedim. Cuma günü dershane çıkışı Emre ile birlikte otobüse bindik, Emrelerin mahallesine geldiğimizde otobüsten inip tekelden bira aldık ve eve geçtik. Emre bana evi gezdirdi ardından Emre’nin odasına geçip bilgisayardan müzik açtık Emre biralarıda getirdi. Bir yandan bira içiyorduk bir yandan muhabbet ediyorduk. 3. biraları içtikten sonra Emre “kafam güzel oldu valla. Ben bir duşa gireceğim sen bilgisayarda takıl istersen” dedi. Bende “olur sen keyfine bak” dedim. Emre gülerek “porno izlemek istersen d sürücüsünde “emre” isimli klasörde filmler var” dedi. Bende gülerek “tamam izlerim” dedim.

Emre banyoya gidince bende söylediği klasörü açtım yüzlerce film vardı. Filmleri izlemeye başladım. Hızlıca filmlere bakıp kapatıyordum amacım gay sex filmleri bulmaktı. Derken aradığımı bulmuştum 🙂 Bir travesti filmine denk gelmiştim. Bir kaç filme daha baktığımda gay filmlerinide buldum. Avını yakalamış bir avcı gibi gay filmlerinden birini açıp izlemeye başladım 🙂 Derken Emre banyodan çıkmıştı filmi kapatmadım izlemeye devam ettim. Derken Emre sadece bornozuyla yanıma geldi “ooo sende mi bu tarz filmleri seviyorsun” dedi. Bende gülerek “evet tarzım budur” dedim. Emre gülerek “hangisinin yerinde olmak isterdin?” dedi. Heyecanlanmıştım soruya soruyla karşılık verdim “sen hangisinin yerinde olmak isterdin” dedim. Emre’de gülerek “benim için farketmez ben ikisinin yerinde de oldum” dedi. Bende gülerek “vaaayyy bende bu pozisyonda çok takıldım” diyerek elimle filmde doggystyle pozisyonda olan pasif gayı gösterdim. Emre gülerek “seni gidi ibne seni” dedi. Bende gülerek “sende ibneymişsin canım” dedim.

Emre “sen gel bakayım buraya” diyerek elimden tutup beni ayağa kaldırdı ve dudaklarımdan öptü. Biraz daha öpüştükten sonra Emre üzerimdekileri çıkarmaya başladı. Çırılçıplak kalmıştım, bende Emre’nin bornozunu çıkardım vücudu hala nemliydi aleti dimdik vaziyetteydi, aletini elime alıp sıvazlamaya başladım, o da benim aletimi sıvazlıyordu. Tekrar öpüşmeye başladık Emre ile vücutlarımız kenetlenmişti. Emre kalçalarımı sıkıyordu, deliğimi parmaklıyordu. Derken beni yatağa doğru ittirdi. Yatağa oturdum önüme geldi ve aletini ağzıma dayadı. Deliler gibi sakso çekiyordum Emre zevkten “ohhh harikasın bebeğim durma devam et” diyordu. Uzun uzun yaladıktan sonra yalamayı bırakıp yatağa uzandım bacaklarımı ayırıp ince bir ses tonuyla gülerek “gel kocacığım” dedim. Emre’de “geliyorum karıcığım” dedi ve deliğimi parmaklamaya başladı. Deliğimi biraz alıştırdıktan sonra çekmeceden bir krem çıkardı aletine sürdü ardından deliğimede sürüp parmağını tamamen içime soktu ardından bacaklarımı omuzlarına alarak aletini deliğime vurmaya başladı, yavaş yavaş içime girdi. Aletinin tamamı içime girdikten sonra seri bir şekilde beni sikmeye başladı. Aletinin tamamını içimden çıkarıyor, sonra tekrar sokuyordu zevkten kendimden geçmiştim çığlıklar atıyordum. Aleti içimdeyken Emre’ye sarılıyor kendime çekiyordum. Bu sırada öpüşüyorduk. Emre “nasıl yarrağımı beğendin mi?” dedi. Bende “evet canım harikasın” dedim. Emre “gel o zaman pozisyon değiştirelim” diyerek yatağa uzandı, bende aletinin üzerine oturdum. Emre’nin aletinin üzerinde zıplıyordum Emre “harikasın bebek durma” diye inliyordu. O pozisyonda biraz daha sikildikten sonra Emre yattığı yerden kalkıp beni yüzü koyun yatağa yatırdı. Üzerime çıkıp beni sikmeye devam etti. Çok geçmeden “geliyorum” diye inledi ve içimden çıkıp belime boşaldı. İkimizde zevkten inliyorduk. Ben yattığım yerden kalkacakken Emre “dur kalkma canım” diyerek belimdeki kendi spermlerini eliyle temizledi ardından beni kaldırıp elindeki spermleri dudaklarıma sürmeye başladı. Bende Emre’nin parmaklarındaki spermleri yalıyordum. Derken Emre beni yatağa yatırıp “sende boşal bebeğim” diyerek aletimi sıvazladıktan sonra yalamaya başladı. Bir yandan aletimi yalıyordu bir yandan deliğimi parmaklıyordu. Çok geçmeden bende Emre’nin ağzına boşaldım. Emre spermlerimi ağzında tutup dudaklarımdan öpmeye başladı. Kendi spermlerimi yalıyordum, ağzıma alıyordum. İkimizinde ağzının kenarlarından spermler akıyordu, akan spermleri yalıyorduk. İkimizde zevkten bayılmıştık yatağa uzandık.

Emre “ben seni ilk gördüğümde anlamıştım gay olduğunu” dedi. Bende gülerek “bende senin gay olduğunu anlamıştım” dedim. Birlikte güldük, tekrar öpüşmeye başladık o gece orada bitmedi. Devamı gelecek 😉

 

One comment

  1. 05432828618SLM B İST SİKİLACİ KORAY SEKSE AC OLAN SINIRSIZ VE HEYECAN VERICI Bİ SEKS YASAMAYI ARZLAYN KENDINDEN EMIN NE İSTEDIYINI BİLEN 19 VE 60 YAS ARASI DUL OLGUN ŞİMAN EVLİ BAYANLAR VE EVLICIFTLER ARAYIN TNSLM SEKSİ DORUKLARINA CIKALIM05432828618

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir