tumblr_inline_n3u1wicw9s1rnljuc

Kocam Beceremeyince Bende Patronuna Verdim

Merhaba seks hikaye severler. Adım Derya. 28 Yaşında 3 senelik evli genç bir kadınım. Düz ve uzun sitah saçlara, ince bir bele, dolgun kalçalara sahibim. Esmer tenimde dolgun ve geniş meme uçlarıyla göğüslerim büyük ve şekillidir. Uzun bacaklarım ve küçük bakımlı ayaklarımla yolda erkeklerin dönüp tekrar tekrar baktığı güzellerden birisiyim. Ama ne var ki kara bahtım kör talihim her konuda oldukça seksi olmama ve seks konusunda her türlü fantaziye açık olmama rağmen kocamın küçük siki yüzünden seks hayatım gerçekten son zamanlarda kabus olmaya başladı. Öyle ki beni sikmesi için elimden geleni yapıyorum ama o ufacık siki neredeyse kalkmıyor bile. Zaten boyuda ufak olduğundan doğru dürüst sikemiyor bile. Bende Kocam Beceremeyince Bende Patronuna Verdim

Eşimin iyi bir işi var ve iyi kazanıyor. Oldukça konforlu bir evde lüks içerisinde yaşıyoruz. Ancak çok çalıştığı için kocalık görevlerini yerine getiremiyor ve akşamları yorgunluktan sızıp kalıyor.

Kocamın beni zar zor becerdiği en son gecenin üzerinden haftalar geçmiş, vücudum alev alev yanmaya başlamıştı. Evde çırılçıplak dolaşıyor, internette bu sitede seks hikayeleri okuyor daha sonrada yüzümü gizleyerek erkeklere çıplak şovlar düzenliyordum. Kameranın karşısındaki irili ufaklı siklerin benim için boşalmasını büyülenerek izliyordum.

Bazen çok azdığımda dayanamayıp gizli numaradan tanımadığım adamlarla konuşup telefonda bellerini getiriyordum. Hemen hepsi de buluşmak için yalvarıyor. Bazıları yüksek ücretler teklif ediyor, bazıları beni bekar evlerinde grup olarak sikmek istiyor ama hepsi de ekranda gördüklerine sahip olmak için yarışıyorlardı.

Bense dayanamayacak kadar azıyor ama bütün vücudumun yanmasına ve bacaklarımın titremesine rağmen evli bir kadın olduğum için kendimi tutuyordum. Ancak ekranda izlediğim yarakların geceleri rüyama girmesine engel olamıyordum.

Yine böyle bir günde bacaklarımı ayırmış, ıslanmış bacak aramı karşımdaki adam için parmaklıyordum. Herifin öyle büyük ve sert bir yarağı vardı ki büyülenmiş bir şekilde ne isterse yapıyordum. Azgınlıktan karşımda sıvazlanan büyük sikin kölesi olmuştum.

Herifin istediği şekilde domalıyor, arka deliğimle ya da amımla oynuyor, büyük göğüslerimi dimdik olmuş meme uçlarımdan sıkarak yoğuruyordum. Aniden çalan cep telefonumun sesiyle irkildim. Arayan kocamdı. Merhabalaştıktan sonra sesimdeki titremeyi farketmişti.

“Hayrola aşkım? Sesin tuhaf geliyor hasta mısın yoksa?“ diye sordu.

“Hayır hayatım temizlik yapıyordum da nefes nefese kalmışım…” diye cevapladım. Bu arada iki parmağımla pembe amımı dudaklarından ayırmış karşımdaki adama ıslak amcığımın içini göstermeye çalışıyordum.

“Aşkım sana zahmet olacak ama akşam yemeğe patronumuz Şehmuz Bey gelecek. Biliyorsun bu benim, bizim için çok önemli… Şöyle içkili, güzel bir sofra hazırlamamız mümkün mü?“ diye sordu. Sesinden oldukça heyecanlandığı belli oluyordu. Eşim patronundan çok çekinir, ona çok saygı duyardı.

“Tabi aşkım ne demek… Hemen şimdi mutfağa girip bir şeyler hazırlarım… Sen hiç merak etme aşkım… Şehmuz Bey bu akşamdan çok memnun kalacak.” dedim.

Canım sıkılmıştı. Kendi kendime “durduk yerde iş çıkarıyorsun başıma vallahi” dedim. Karşımdaki adamı boşalttıktan sonra bilgisayardan ayrılırken skype deki herif telefonumu ya da adresimi öğrenmek için yalvarıyordu.

Böyle durumlarda her zaman yaptığım gibi kocamın kredi kartıyla yakındaki pahalı restorandan yemekler ve mezeler ısmarladım. Ayrıca rakı ve bira da sipariş ettim. Bu restoran siparişleri sayesinde eşim benim çok iyi yemek yaptığımı zannediyor.

Banyoya girdim ve sıcak suyla uzun bir banyo yaptım. Koltuk altlarımı, bacak aramı iyice temizledim. Azgınlıktan yanan vücuduma dokunmaya doyamıyordum. Banyodan sonra düz saçlarımı kurutarak uzun uzun taradım.

Küçük ve bakımlı ayaklarımın tırnaklarına sadece cila sürmeye karar verdim. Yüksek topuklu bir terlik giyeceğim için ayaklarımın çok güzel görünmesini istiyordum. Bundan önce bütün vücuduma, göğüslerime, bacaklarıma ve ayaklarıma uzun uzun güzel kokulu kremlerle masaj yaptım.

Gece koyu kırmızı elbisemi giymeye karar verdiğim için kırmızı küçücük tangamı giymiştim. Üzerimde sadece tangamla; tırnaklarımı cilalamış, kurumaları için ayaklarıma üflerken aniden kapı çaldı. Aceleyle üzerime kocamın ortalıkta bıraktığı gömleği giydim ve ortadan bir iki düğmesini ilikleyerek aceleyle kapıya doğru seğirttim. Tırnaklarımın cilası bozulmasın diye sekerken dolgun ve beyaz kalçalarım gömleğin altında sağa sola sallanıyordu.

Kapıyı açtığımda siparişleri getiren 18-19 yaşlarında çocuğu karşımda buldum. “Bu da azgının teki herhalde” diye düşündüm. Genç olmasına rağmen iri yarı kıllı ayı gibi bi şeydi. “Bileğim kadar siki vardır bunun” diye düşünmeye başlamıştım ki çocuğun,

“Siparişleri getirdim abla” diyen sesini duydum. Sesi heyecandan titiriyor, gözlerini ince beyaz gömleğin altında belli belirsiz seçilen pembe meme uçlarımdan alamıyordu. Meme uçlarım dimdik olmuş, göğüslerimin büyük bölümü önü açık gömlekten rahatça seyredilebiliyordu.

“Ay canım siparişleri mutfağa bırakıver… Kusura bakma böyle ev haliyle…” diyerek cilveli kıkırdadım.

Mutfağın kapısına arkamı dönerek bahşiş arama bahanesiyle çantamı karıştırıyor, eğilip doğrularak arkamdaki çocuğun küçücük tangamdan taşan kalçalarımı izlemesini sağlıyordum. Bembeyaz ve uzun bacaklarımı bazen ayırıyor bazen birleştiriyordum. Parayı vermek için arkamı döndüğümde terlemiş gözleri faltaşı gibi açılmış çocuk, gözlerini kalçalarımdan zorla ayırarak şaşkın bana baktı.

“Birazcık cesaretin olsa beni yere yatırır burada çatır çatır sikerdin” diye düşündüm. “Hiç itiraz etmeden bacaklarımı açardım sana”.

“Al aşkım bu da senin için” diyerek çocuğa parayı ve kredi kartını verdim. Ağzımdan yanlışlıkla “aşkım” kelimesi çıkmıştı. Pos makinasına şifreyi girerken yüzüm biraz kızardı utancımdan… Çocuk kekeleyerek teşekkür etti ve gitti.

“Bu akşam sikini yara yapmasa bari” diyerek kıkırdadım.

Yatak odasına geçerek sırıksıklam olmuş tangamı bir diğeriyle değiştirdim. Masayı hazırladıktan sonra aynanın karşısına geçerek hafif bir makyaj yapmaya koyuldum. Büyük ve yeşil gözlerimi öne çıkaracak bir far sürdüm. Hokka gibi küçücük burnumun altında yarı açık duran etli kalın dudaklarımı koyu kırmızıya boyadım. Hafif bir allık sürdükten sonra kırmızı elbisemi giydim. Uzun topuklu ve bir tek ince kırmızı bant ile ayaklarımda duran terliklerimi de giydikten sonra aynanın karşısına geçtim.

Omuzlarımdan dökülen düz sarı saçlarım, geniş dekolte ile yarısı dışarıda dimdik duran sütyensiz büyük göğüslerim, bacak aramın hemen bir karış altına uzanan ve ince belime yapışmış ama aşağı doğru genişleyen mini etekli elbisem ile düzülmeye hazır bir fahişe gibi duruyordum.

Odayı gerektiği gibi ışıklandırdıktan ve masayı son bir kez gözden geçirdikten hemen sonra kapı çalındı. Gelen kocama sarılarak öperken bir yandan da arkasında duran iri yarı adamı inceliyordum.

Kocamın patronu Şehmuz Bey neredeyse kocamın iki katı, kırklı yaşlarda, iri yarı, hafif kel, kıllı bir adamdı. Sonradan görme biri olduğu her halinden belliydi. Ben kocamı öperken arsızca gözlerimin içine bakıyordu. Daha tanışmadan beni ayaküstü gözleriyle sikmeye başlamıştı. Elimi Şehmuz Beye uzattım ve ben de gözlerinin içine bakarak,

“Aa, sizin bu kadar genç olduğunuzu bilmiyordum vallahi Şehmuz Bey…“ dedim. Yaptığım komplimandan memnun kalan adam sırıtarak her yerimi inceliyordu.

“Siparişleri getiren çocuğun yerinde bu olsaydı, beni çoktan çatır çatır sikmişti” diye düşündüm. Kocam çok heyecanlı, patronunu memnun etmek için etrafında dört dönüyordu. Halbuki herifin neşesi beni gördükten sonra yerine gelmiş görünüyordu. Geniş geniş sırıtarak,

“Böyle güzel bir karın vardı da bizi daha önce niye tanıştırmadın Cemil Bey” diyerek küstahça güldü. Kocamın ağzı kulaklarına varıyordu.

“Çok teşekkür ederim Şehmuz Bey! Eşim ve ben sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız” gibi laflar sarf ediyordu.

Kocam yağın her türlüsünü adama sıvarken, ben de kıvıra kıvıra masaya servis yapıyor, eğilerek herife bembeyaz göğüslerimi uzun uzun seyrettiriyor, adamın yapışkan ve sikici bakışları altında iyice orospulaşıyordum.

Bir kaç kadeh içtikten sonra yanaklarım kıpkırmızı olmuş, bütün vücudum yanmaya başlamıştı. Şehmuz Bey yemek boyunca masanın altından ayaklarıyla bacaklarıma dokunmuş hatta bir kaç kere bacak aramı denk getirmeye çalışmıştı. Bense herife hiç bakmadan, ortamdan gayet memnun gülümsüyordum. Kocam heyecandan hiç bir şey görmüyor, sürekli kendinden bahsederek kendini patronuna sevdirmeye çalışıyordu.

Bir ara adam kravatını gevşetince ister istemez radarlarım adamın kıllı ve erkeksi göğsüne yöneldi. Oraya dikkatle bakmaktan kendimi alamadım. Bakışlarımdaki açlığı hemen anlayan Şehmuz Bey,

“Derya Hanım ayıp olmazsa biraz gömleğimi gevşetecem, çok sıcak oldu içerisi… Malum, rakı…” diyerek arsızca gözlerimin içine baktı. Nasıl olsa kocamın yanında bir şey olmaz diye düşünerek yeşil gözlerimi şehvetle adama dikip,

“Aaa… Lütfen Şehmuz Bey! Kendinizi evinizde hissedin, rahat olun canım…“ diyerek cilveyle kıkırdadım. Kocamsa ikimizden de neşeli,

“Burası sizin de eviniz olur Şehmuz Bey, lütfen rahatınıza bakınız” diyordu.

Küçük sikli, beceriksiz kocamın yanında bu herife karşı inanılmaz, kadınsı bir istek, şehvet duyuyordum. Kravatını çıkarıp gömleğinin üstten 5-6 düğmesini çözen adamın geniş ve kıllı göğsüne bakmaktan bir türlü kendimi alamıyordum. Alkolün etkisiyle iyice azmış, adama sürekli cilveli bakışlar atıyor, şişkin bacak arasına ve kıllı göğsüne bakarak herifi iyice tahrik ediyordum.

“Nasıl olsa kocam var” diye düşünerek herifi iyice azdırmaya karar verdim. Kocamın lavaboya gittiği anı fırsat bilerek bacaklarımı ayırdım ve umursamazca adamın karşısında rakımdan bir yudum aldım. Herif sırıtarak kırmızı tangamı izliyor ve eliyle sikini düzeltiyordu. Adamı cilveli bakışlarla azdırmaya devam ediyordum ki kocam içeriye girdi. Patron gözlerini benden ayırmadan kocama,

“Tühh… Yahu Cemil Bey” dedi patron. “Bugün çok önemli evrakları Kartal’daki ofiste unuttum… Naapsak yahu” diye sordu. “Yarın da lazımdı evraklar, bu gece incelemem gerekirdi. Nasıl yapacaz bilmem ki…“ diye ekledi. Kocam hemen heyecanlandı,

“Dilerseniz ben hemen alıp geleyim Şehmuz Bey…” dedi.

“Yahu sana da ayıp olacak Cemil Bey bu saatte… Üzülüyorum vallahi…“ diye ekledi patron.

Herifin niyetini anlamıştım. Karşımdaki ayı gibi görünen bu herif aynı zamanda çok da zekiydi. İşte o anda kararımı verdim. Beni sikmeyi o anda hak etmişti. Amcığım sırılsıklam olmuştu. Eşime ofisin anahtarlarını verirken,

“Eh ben de kalkayım o zaman…” dedi Şehmuz Bey “Sen ofise giderken ben burada Derya Hanımı rahatsız etmeyeyim Cemil… Sen benim eve getiriver evrakları…” dedi. Gözlerime bakarak adeta beni sikmek için onay almak istiyordu. Hiç düşünmeden onayı verdim kart zamparaya,

“Aaa… Vallahi darılırım Şehmuz Bey… Daha size ikram edeceklerim var, onların tadına bakmadan giderseniz çok üzülürüm…“ diye cilveyle kırıttım. Kocam ikimizden de hevesli,

“Lütfen Şehmuz Bey…” dedi. “Ben hemen ofise gider gelirim. Eşim sizi en iyi şekilde ağırlayacaktır. Hem burası sizin eviniz sayılır.” dedi. Aceleyle, heyecandan kendini kaybetmiş bir şekilde arabanın anahtarlarını aramaya koyuldu. Patron arsızca yerine yerleşerek,

“Eh, madem öyle… Derya Hanımın ikramının tadına bakmadan gitmek ayıp olur gerçekten…“ diyerek sırıttı.

Herif gözlerini yeşil gözlerimden bir an olsun ayırmıyordu. Şehmuz Beye kendimi siktireceğimi iyice anlamıştım. Hafif çakırkeyif, yanaklarım kıpkırmızı, çok azmış durumdaydım, adama bacaklarımı ayırmak için sabırsızlanıyordum. Kocam hiç bir şey anlamadan sevinerek çıktı.

Arabanın sesini dinleyerek, uzaklaştığından emin olana kadar sessizce bakıştık. Bacak bacak üstüne atmış, kıçıma kadar sıyrılmış eteğimle, ayağımın ucunda topuklu terliğimi hızlı hızlı sallıyordum. Herif benim sikilmek için sabırsızlandığımı anlamıştı. Yarım ağız sırıtarak,

“Korkma Derya Hanım… Kocana yanlış anahtarları verdim… Kapıyı açamayıp beni arayınca gece yarısı ona çilingir arattıracam… Daha epey bi vaktimiz var yani…” deyip, rakısından bir yudum daha aldı…

“Ah, siz en iyisini bilirsiniz Şehmuz bey… Sizin yanınızdayken hiç korkmam.“ dedim. Gözlerinin içine bakarken gülümseyerek… ”Kale gibi erkeksiniz…Size sırtımı dayamaktan hiç çekinmem.“ diye de ilave ettim. Normalde evli bir kadın olarak herife sinirlenmem gerekirken, elimde olmadan cilvelenip kırıtıyordum… Patron da oyunuma katıldı,

“Tabi canım… Madem yabancı değiliz. Sen bana sırtını dayayacaksın, ben sana dayanacağım… Böyle olur bu işler…”

Lastikli cümleler havada uçuşuyordu. İma ettiği sahne gözümün önüne geldi ister istemez… Arkamdan bana dayanmış, geçiriyor bu kıllı ayı… Offf… Ürperdim.

“Derya Hanım şöyle oynak bi müzik yok mu sizde gülüm? Rakı böyle eğlencesiz kuru kuru gitmez biliyo musun?“ dedi.

Kalçalarımı sallayarak müzik setine gittim. Radyo kanalı ararken siparişleri getiren çocuğa yaptığım gibi hafif eğilerek adama bembeyaz bacaklarımı ve tangamdan taşan kalçalarımı sergiliyordum.

Oryantal müziği bulunca doğal refleksle kıçımı adama karşı sallamaya başlamıştım. Arkamı döndüğümde herifin gömleğini tamamen çözdüğünü gördüm. Bacaklarını ayırmış karşımda kıllı göğsü ve göbeğiyle yayılmış bir halde şehvetle beni izliyordu.

Şehmuz Bey’in karşısında göbek atmaya başlamıştım. Saçlarımı sallıyor, memelerimi öne eğilerek çalkalıyor, kendi etrafımda dönerek açılan eteğimden bembeyaz kalçalarımın tombul ve gergin yanaklarını herife sergiliyordum. Kadınsı bir içgüdüyle kendimi daha iyi siktirmek için adama her türlü orospuluğu yapıyordum.

Neden sonra patron eline kadehi ve meze tabağını alarak kanepeye geçti. Elindekileri sehpaya koyarken,

“Hadi bakalım gülüm, hazırlan da yanıma gel artık… Müziği de kapatma biraz sonra bas bas bağıracaksın, komşulara ayıp olmasın di mi?” diyerek sırıttı.

Biraz sonra bağıracak mıyım? Ohhh.. Deli mi ne bu adam? Kimbilir beni nasıl sikmeyi planlıyor. Sikilme fikri aklımı başımdan aldığı için ne denirse yerine getiriyordum.

“Hemen Şehmuz Beyciim…“ diyerek kırıta kırıta banyoya seğirttim.

Suları bacaklarıma kadar akan amcığımı iyice temizledim. Yatak odasına geçerek kasıklarıma, boynuma, göbeğime bacaklarıma parfüm sürdüm. İnce askılı pembe kombinezonumla, pembe tangamı giyerek sabırsızca kocamın patronunun yanına koştum.

Biraz sonra herifin dizinin dibinde oturmuş, patrona elimle meze yediriyordum. Bazen elimle kıllı göğsünü okşuyor, öpüyor ama sürekli olarak kumaş pantolonun üzerinden sikini sıvazlıyordum. Oldukça kalın olduğunu hissettiğim yarak elimin altında zonkluyordu. Çok erkeksi bir kokusu vardı. Patron kalçalarımı, memelerimi yoğuruyor, her yerimi hoyratça sıkıp acıtıyordu.

Önünde diz çöküp pantolonunu ve iç çamaşırını çıkarttım. Bileğim gibi bir yarak yüzümün dibinde dikilmişti. Her yeri kıllı olan bu adam taşaklarını ve sikini traşlamış pırıl pırıl yapmıştı. Belli ki bütün zamanını orospularla alem yaparak geçiriyordu bu namussuz… Elimle sikini sıvazlarken bir yandan da taşaklarını emiyor, kokluyordum. Çok garip ama dayanılmaz erkeksi bir kokusu vardı.

Bacak aram sırılsıklam olmuştu. Diğer elimle bacak aramı kurcalıyordum. Patronun taşaklarına tükürdüm ve yalamaya devam ettim. Arada sikinin gövdesini ve başını ağzıma sığdırmaya çalışıyordum. Herifin yarağı dimdik ve parıl parıl parlıyordu. Şehmuz Bey zevkten ayı gibi homurdanıyordu.

Bu sırada telefonu çaldı. Arayan kocamdı. Kapıyı açamamış olmalıydı. Patron önce sehpadaki kumandayla müziğin sesini kıstı.

“Alo! Cemil Bey, anahtar girmiyor mu? Tüh, yanlış anahtar vermişim sana… Valla bu saatte zor ama bi çilingir bulursan çok iyi olur ya! Yani bu saatte sana da zahmet veriyoruz ama hakikaten şirketimizin çok değerli bi çalışanısınız yani… Siz de olmasanız…”

Şehmuz Bey kocamla konuşurken bir yandan saçımdan tutmuş yüzümü sikine ve taşaklarına sürtüyordu.

Kocam telefonda patrona eğilip bükülürken, ben de adamın sikini yalayıp duruyordum. Karı koca olarak iki taraflı yıkama yağlama yapıyorduk yani… Telefonda konuşan kocamın “hiç önemli değil beyefendi” “önemli olan işimiz” gibi sözlerini duyuyordum.

“Tabi Cemil bey… Yav, ne kadar memnunum sizden bilemezsin. Sen ta oralara gittin bana yardımcı olmak için… Karın burada bana bir ikramda bulunuyor ki… Ne kadar becerikliymiş, ne kadar tatlı dili varmış karının yav…“

Gülmemek için kendimi zor tuttum. Patronun sikini ağzımdan çıkarıp dilimi ona gösterdim, ne kadar tatlı olduğunu görsün diye… Şehmuz Bey telefonu kapattıktan sonra beni kucaklayıp dudaklarıma yumuluverdi…

“Gel ulan buraya namussuz orospu… Bitirdin ulan beni… Çok orospu gördüm ama, senin gibi işvelisini, cilvelisini görmedim. Hadi bakalım. Yatak odanı göster bana da, seni kocanın yatağında sikeyim bir güzel…” Ayağa kalkıp beni de kuş gibi kucağına almıştı. Göğsüne vurup ayaklarımı salladım cilveli cilveli, tam adamın dediği gibi… Kesik kesik, şuh kahkahalar atarken,

“Ayy… Şehmuz beyy… Çok terbiyesizsiniz siz…“ dedim.

“Terbiye mi bıraktın bende gülüm? Deminden beri yarrağımı yalayıp yutuyon yavru kuşum…” diyerek beni doğru yatak odasına götürdü.

Üstümdekileri çabucak çıkardı. Bacaklarımı ayırmış, sırtüstü yatmış dimdik duran göğüslerimle adama bakıyordum. Herif kafasını ıslak amıma gömerek yemeye başladı…

Evet, oral yapmıyor, yalamıyor sanki yiyip yutuyordu amcığımı… Ağzını kocaman açıp yumruk gibi şişmiş amımı ağzına alıyor, yalıyor, ısırıyordu. Canımı acıtıyordu ama yaptıkları da çok hoşuma gidiyordu.

Sonunda ayak bileklerimden tutarak bacaklarımı kaldırdı ve kalın sikini kutuma dayadı. Biraz sonra “şak şuk” sesleri içinde beni güzelce sikiyordu. Sikiyle içimi dolduruyor, kalın aletini çok güzel yerlere değdiriyordu.

Zevkten gözlerim kaymış inliyor, bağırıyordum. Herif bir yandan beni sikerken, bir yandan da yukarıya kaldırdığı ayak tabanlarıma başparmağıyla masaj yapıyor, bembeyaz bakımlı ayaklarımı ısırıyor yalıyordu.

Patronu yatağa yatırıp tekrar sikini emmeye başladım. Eliyle kıçımdan hoyratça çekerek beni 69 pozisyonuna getirdi. Amımı yalaktan su içen bir köpek gibi koca diliyle yalıyor, yalarken de bir yandan ıslattığı orta parmağıyla göt deliğime masaj yapıyordu.

Ben de zevkten kendimden geçmiştim. Herifin sikini, taşaklarını somuruyordum deli gibi… Şehmuz Bey orta parmağını, sıkılınca başparmağını arka deliğime sokup çıkarıyordu.

“Kocan seni hiç götten sikmiyor mu lan orospu?“ diye sordu. Artık iyice kabalaşmıştı ama ağzımdaki siki bırakmamak için alttan alıyordum. Zaten kocam beni önden bile sikemiyordu… Nasıl arkadan sikecekti ki?

“Hayır Şehmuz Beyciim… Arkamdan hiç almadım daha önce…” dedim “Ayy ayyy” diye de çığlık atmak zorunda kaldım çünkü arka deliğimi iki üç parmağıyla birden zorluyor olmalıydı. “Kocam böyle şeyleri beceremez pek…” diye itiraf ettim.

“Seni götünden sikeyim öyleyse bu gece…“ dedi… “Git krem mrem bi şey getir bakalım” dedi.

Ağzımdaki siki bırakmak istemiyordum, aceleyle çekmeceden bebek yağını getirdim. Beni domaltıp kafamı yatağa bastırdı. Kalçalarımı iyice havaya dikmiş erkeğimin işini kolaylaştırmaya çalışıyordum. Sikine ve arka deliğime bebek yağı sürdükten sonra yavaş yavaş zorlamaya başladı.

“Şimdi deliğini serbest bırak bakalım” “Hah şöyle rahat bırak göt deliğini…” diyerek alıştıra alştıra kocaman yarağını arka deliğime ittirmeye çalışıyordu.

Bir elimle amımı parmaklıyor, bir elimle arka deliğime girmeye çalışan siki tutuyordum. Herifin siki dimdikti. Yavaş yavaş içine kaydıkça garip bir zevk alıyordum.

“Ayy, Şehmuz Bey yavaş…“ “Ohh… biraz bekleyin lütfen…” “Mımmm… Devam et Mahmuuut…” gibi şözler ağzımdan ister istemez dökülüyordu.

Biraz sonra kocamın patronu arka deliğimi alıştırmış, hoyratça götümü sikiyordu. Kalçalarımı sıkıyor, tokatlıyor, her yerimi morartıyordu. Taşakları ıslak amcığıma çarptıkça garip bir zevk alıyordum.

“Şehmuz Beyciim çok güzel…” “Aaaay… ,Ayy… Çok acıdı…” “Ohh… Aaaaah… Daha hızlı…” gibi çığlıklar atıyordum. Herif dakikalarca götümü siktikten sonra böğürerek götüme boşaldı. Boşalmasına rağmen hala gidip geliyor, belli ki götümü sikmeye doyamıyordu.

Duş alıp temizlendikten sonra patronun sikini tekrar kaldırmış, adamı sırtüstü yatırmış kucağında hopluyordum ki, yine telefonu çaldı. Patronun bir eli telefonda bir eliyle de sertleşmiş pespembe meme uçlarımı sıkıyordu. Zevkten kilitlenmiş hiç bir şey anlamıyordum. Karşıdaki kocamdı. Kapıyı açtırmış, dosyaları almış geliyordu. Gururlu bir şekilde anlatışını telefondan duyuyordum.

“Aferin Cemil Bey” dedi patron “Şu saatte bu işi de hallettin ya! Sana itimadım sonsuz artık bilesin. Ben de eşinizin ikramlarının tadına doyamıyorum, hala evinizdeyim valla…” diye ekleyerek bir yandan da küstahça sırıtıyordu.

Kocamı ve beni aşağılıyordu ama ben kalçalarımı sağa sola oynatarak içimdeki harika sikin tadını çıkartmaktan başka hiç bir şey yapamıyordum.

Kocamın teşekkürlerini, saygılarını, bilmukabelelerini dinlerken, patron telefonu kapattı ve aniden sertçe pompalamaya başladı. Koca kafalı yarak içimde gidip geldikçe çığlığı basıyordum.

“Hadi bakalım Derya Hanım “ “Kocan gelmeden bitirelim senin işini…” diyerek beni yeniden domalttı.

Hoyratça hem kutumu, hem arka deliğimi sikiyordu. Zevkten bacaklarım titriyor, kaç kere boşaldığımın hesabını yapamıyordum.

Şehmuz Bey gözlerimden yaş getirene kadar beni sertçe becerdikten sonra sarsılarak boşalmaya başladı. Hemen herifin sikini ağzıma dayayarak bütün tohumlarını yalayıp yuttum. Sonra sikine ağzımla ve dilimle masaj yaparak erkeğimi hem temizledim hem de sakinleştirdim.

Şehmuz Bey giyinirken ben bacaklarım tamamen ayrılmış, her yerim yapış yapış, çırılçıplak zevk içinde uzanıyordum. Öyle güzel sikilmiştim ki yerimden kıpırdayamıyordum.

“Kocan da sikiyor mu seni böyle Derya Hanım” diye arsızca sordu patron. Zevkten gözlerim kaymıştı.

“Nerdeee Şehmuz Bey, keşke sizin gibi sikebilseee…” diye herife cilvelendim. Herif küstahça bir kahkaha attı,

“Hadi kalk giyin, senin boynuzlu gelir biraz sonra…” dedi. İstemeyerek temizlenip giyindim. Biraz sonra biz içeride kahvelerimizi içerken eşim geldi.

“Hala buradasınız demek Şehmuz Bey… Sizi evimizde gördüğüme çok memnun oldum gerçekten…” dedi.

“Valla eşiniz öyle tatlı ki, ona doyamadım Cemil Bey” dedi patron. Bana arsız arsız bakarak sırıttı “Bu akşamdan çok memnun kaldım. Seni de yorduk vallahi… Ama Derya Hanıma da söyledim, bir maaş ikramiyeyi hak ettin, yarın ikramiyeni muhasebeden al” diyerek evden ayrıldı.

Kocam çok heyecanlanmış, çok sevinmişti. Hemen eşime sarıldım,

“Kocacığım istediğimiz plazma TV yi alabiliriz artık değil mi?“ diye sordum.

“Tabi aşkım hemen yarın ikramiyeyi alınca televizyonu evde bil” dedi.

Gece sevinçle beni sikmeye çalıştı. Yarım saate yakın emmeme rağmen küçücük sikini kaldıramayınca derin bir uykuya daldı.

10 comments

  1. Merhaba 0536.932.27.67 SEXSSİZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM VE ÇOK SEVİYORUM BENİM GİBİ DÜŞÜNEN OLGUN ERKEK ARAYAN ERKEGE SEXSEAÇ SERT SEXS SEVEN AĞZI SIKI ANKARALI İÇİ ANTALYA MANAVGAT KONYA CİVARI BÜYÜK KALIN ALET SEVEN YALNIZ YAŞAYAN ÖZELLİKLE BAYANLARLA SIRDAŞ OLMAK ŞARTIYLA GÖRÜŞEBİLRİM SIFIR BEŞYÜZ OTUZALTI DOKUZYÜZOTUZİKİ YİRMİYEDİ ATMIŞYEDİ BY BY KÜÇÜK KIZLAR ARAMASIN HEMŞİRE ÖĞRETMENLER TERCİH EDİYORUM HOÇÇAKALIN

  2. Slm ben anadolu yakasindan murat benimle gizlilik icinde reel gorusup kalin damarli 22 cm aletimin tadina bakmak isteyen benim gibi seksi seven doyumsuz bayanlar amını göt deliğini sömürene kadar yalatmak isteyenler SANCAKTEPE SULTANBEYLİ KARTAL PENDİK KARTAL UMRANİYE EVLİ DUL BEKAR arayin size yaşayamadiginiz seksi yaşatayim guven konusunda hiç supheniz olmasin herturlu guveni veririm size lutfen eşcinseller ve gaylar uzakdursun yalnizca bayanlar arasin pisman olmazsiniz 05325695766

  3. Mrb ben hakan İstanbul Anadolu yakası dan 1.80 boyunda 40 yaşında olup atletik biriyim sexi sevenler fantazi yaşamak isteyen evli çiftler mutsuz bayanlar gizlilik ilkeleri için olması kaydıyla realde sanal özelde paylaşmak istermisiniz 5522322773

  4. Ankara Keçiörende Oturan 32 Yaşında 1.78 Boy 68 Kiloda Olgun Sekste Sınırsız Sert Sikici Geç Boşalan Beyim Boşalmam 35 45 Dk Sürer Eşini Paylaşmak İsteyen Evliçiftlere Tecrübeliyim 3. Cü Sırdaş Olurum Güven Gizliilk Prensbimdir 0539 693 72 74 Arayın Whatsaap Var Mesaj Atın Tanışalım 0539 693 72 74

  5. Mrb ben Ercument 1.85 boy buğday tenli siyah saç siyah göz yaş 34 normal yapılı yakışıklı bir erkeğim tanışmak isteyen evli dul bekar bayanlardan Tlf bekliyorum yaş farketmez güven konusunda şüpheniz olmasın pirensipli bir kişiyimdir 7/24 araya bilirsiniz özele açık lütfen erkekler geyler aramasın 0551 260 35 76

  6. 05432828618 slm ben ist koray sekse aç olan sınırsız ve heyecan verici bi seks yaşamayı Arzyn 19 ve 65 yaş arası dul olgun evli bekar tombul bayanlar ve evliciftler arayin tnslm 05432828618

  7. Heyecan arayan olgun hanımefendiler,heyecan serüveninize bir çentik daha atmak isterseniz Kocaeli,Sakarya ,Bolu ,Zonguldak,Düzce ,İstanbul ve Ankara öncelikli olmak üzere iletişime geçelim lütfen :05058298928

  8. Merhaba bayanlar ben Hakan gizliye açık numaram tlf bekliyorum hadi ne duruyorsun 05356646392 heyecan güzeldir;)

  9. Azgın seksi bayanlar karısını paylaşmak isteyenler sırdaş güvenilir bir ilişki arayın ciddi kişiler arayın 507 692 6370

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir