Anal-sex-hikayeleri-94x125-1

Tanıştığıma memnun olduğum gay ;)

İş çıkışı Kadıköy Starbucks’ta tek başıma oturmuş kahve içiyordum gözüm bir anda karşı masamda oturan birine takıldı. 30’lu yaşlarda, saçları hafif uzun, kaşlarını aldırmış, balıketli bir tipti üzerine beyaz bir body ve dar bir kot pantolon giyinmişti hem tipinden hem de hal ve hareketlerinden gay olduğu anlaşılıyordu. Bakışlarımı tamamen ona yönlendirmiştim o da bu bakışlara tepkisiz kalmamıştı uzun uzun kesişmeye başladık bir hamle yapacaktım ama bir türlü ilk adımı atamıyordum. Derken ilk adım ondan geldi masasından kalkıp yanıma geldi ince bir ses tonuyla “Merhaba ben bir kahve alacağım sende bir şeyler ister misin?” dedi. Bende “teşekkür ediyorum sen otur istersen ben alayım” dedim. Gülerek “yok ben alırım sana da kendime aldığımın aynısından alıyorum” dedi. Bende “tamamdır sağol” dedim.

Kahveleri alıp masama oturdu. Ben teşekkür ettikten sonra elimi uzatıp “ben Cem” dedim. O da “bende Işık ama bana Işıl de tamam mı?” dedi. Bende gülerek “peki Işıl memnun oldum” dedim. Uzun uzun sohbet ettik çok eğlenceli bir tipti laf lafı açtı birer kahve daha içtikten sonra “istersen alkollü bir şeyler içmeye gidelim” dedim. Işıl’da elimi tutup gülerek “istersen bana gidelim” dedi. Bende kabul ettim. Evi yakındı birlikte yürüyerek evine gittik. Eve girdik beni salona otutturup “ben üzerimi değiştireyim geliyorum” diyerek yatakodasına geçti. Çok geçmeden geldi üzerine askılı bir body altına da mini bir şort giyinmişti. Bacakları pürüzsüzdü kalçaları büyük ve yuvarlak hatlıydı. “Dolapta bira var içeriz değil mi?” dedi. Bende “uyar bana” dedim. Biraları getirip yanıma oturdu bacak bacak üstüne attı bende elimi omuzuna atıp kendime çektim ve dudaklarından öpmeye başladım. Koltukta öpüşmeye başladım ellerimlede bacaklarını okşuyordum, Işıl’da pantolonumun üzerinden aletimi sıvazlıyordu. Aletim dimdik olmuştu bile. Öpüşmeyi bırakıp biralardan birer yudum alıp sigara yaktık. Işıl gülerek “sende kurtulsana şu kıyafetlerden” dedi. Bende gülerek “bence de çok bile durdum bu kıyafetlerle” dedim ve soyunmaya başladım önce gömleğimi ardından pantolonumu çıkarıp boxerla kaldım. Işıl gülerek “o boxerdan da kurtul bence” dedi ve boxerımı çıkarıp aletimi serbest bıraktırdı. Eline alarak sıvazlamaya başladı ardından ağzına alıp sakso çekmeye başladı. Işıl bana sakso çekerken bende bira ve sigara içiyordum. Işıl saksoyu bitirdikten sonra üzerindeki bodyi çıkartıp göğüs uçlarını dillemeye başladım ardından altındaki şortuda çıkarıp kalçalarını okşadım. Işıl’ı koltuğa domaltıp deliğini yalıyordum Işıl kendinden geçmişti, dilimi içine kadar sokuyordum. Işıl daha fazla dayanamadı “sik beni artık” dedi. Bende “kayganlaştırıcı var mı bebeğim” dedim. Işıl domaldığı yerden kalkıp banyoya gitti elinde vazelinle gelip tekrar koltuğa domaldı.

Vazelinden bir parmak alıp deliğine sürdüm ardından parmaklamaya başladım. Işıl zevkten inliyordu. 1,2 derken 3. parmağımıda deliğine sokmuştum. Işıl “gel artık sik beni lütfen” diyordu. Vazelinden birazda aletime sürüp aletimi Işıl’ın içine girmeye başladım. Yavaş yavaş aletimi içine doğru sokup kökledim ardından seri bir şekilde gidip gelmeye başladım. Sert bir şekilde sikiyordum Işıl’ı, sikerken kalçalarınıda tokatlıyordum. Işıl zevkten çığlıklar atıyordu, bir yandan da kendi aletini sıvazlıyordu. O pozisyonda biraz daha siktikten sonra kalkıp koltuğa oturdum, Işıl’da yüzü bana dönük bir şekilde kucağıma oturdu, aletimi içine alıp zıplamaya başladı. Bende kalçalarını sıkıyor, tokatlıyordum. Işıl’ı bir yandan sikiyordum, bir yandan da Işıl’la öpüşüyorduk. Işıl üzerimde zıpladıkça aleti göbeğime çarpıyordu, elimle Işıl’ın aletini elime alıp sıvazlamaya başladım. İkimizde zevkten kudurmuştuk Işıl bileğimi sıkıp “geliyorum aşkım” dedi ve elime boşaldı bu sırada kucağımda zıplamaya devam ediyordu. Elimde Işıl’ın spermleri vardı Işıl elimi tutup ağzına götürdü ve kendi spermlerini yalamaya başladı bu sırada bende daha fazla dayanamadım “geliyorum bebeğim” diye haykırıp Işıl’ın deliğine boşaldım. Işıl üzerimden kalkıp koltuğa uzandı elini deliğine götürüp deliğinden çıkan spermlerimide eliyle ağzına götürüyordu. Işılla birer sigara yakıp bira içmeye devam ettik. Işıl “duşa girelim mi aşkım” dedi. Birlikte duşa girdik.

Duşun altında birbirimizi temizledikten sonra öpüşmeye ve sevişmeye başladık. Işıl aletimi sıvazlıyordu, bende kalçalarını sıkıp deliğini parmaklıyordum. Aletim tekrar canlanmıştı. Işılla duştan çıkıp havlularla kurulandıktan sonra yatakodasına geçtik. Işılla yatakta biraz öpüştükten sonra Işılla 69 pozisyonuna geçtik. Işıl aletimi yalarken, bende deliğini dilliyordum. İkimizde zevkin doruklarındaydık daha sonra Işıl üzerinden kalkıp yatağa uzandı bacaklarını ayırıp “gel aşkım sik beni” dedi. Yataktan kalkıp salona gidip vazelini alıp tekrar yatakodasına geçtim. Işıl’ın deliğine vazelin sürüp, bacaklarını omuzlarıma alarak içine girmeye başladım. İçine girdikten sonra sert bir şekilde gidip gelmeye başladım. Işıl zevkten inliyordu bende gidip geldikçe bağrıyordum. O pozisyonda biraz daha siktikten sonra içinden çıkıp Işıl’ı ters çevirdim. Yüzü koyun şekile yatağa uzandırdım bende üstüne çıkıp Işıl’ı sikmeye devam ettim. Işıl “gel artık aşkım ağzıma boşal” dedi biraz daha Işıl’ı siktikten sonra içinden çıktım aletimi Işıl’ın yüzüne tutup sıvazlamaya başladım Işıl ağzını açtı ben kendimi biraz daha sıvazladıktan sonra haykıra haykıra ağzına boşaldım. Işıl ağzındaki spermlerimi yutup ağzından akan spermleride eliyle alıp ağzına götürdü. Birlikte yatağa uzanıp dinlendik.

Işılla sık sık görüşüp Işıl’ı sikmeye devam ettim. Birlikte çok eğlenceli anlar yaşadık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir