her-turden-erotik-resimler_d8d

Ve Başlangıç

Tekrardan merhaba biberturk kullanıcıları,

Kendi hayat hikayemin ilk kısmını aşağıdaki linkte anlattım.

Hala içimde bir korku vardı. Ya bir daha yapmazsa, ya pişman olup benimle arkadaşlarığını bitirirse hatta başkalarına bile anlatabilirdi. Ama Erdem güvenilir biriydi, başkalarına anlatacağını hiç sanmıyordum. Ertesi gün okula gittim. Tenefüste yine beraberdik ve korkularımın yersiz olduğunu “Çıkışta size gidelim mi ? sorusuyla anlamıştım. Tabi dedim ve sabırsızlıkla okulun bitmesini bekliyordum.

Eve geldik, önce birşeyler yedik daha sonra bana gülümseyerek,

– İddiaya girelim mi ?
+ Gerek yok artık istiyorsan hemen yapalım.
– Çok mu hoşuna gitti ?
+ Evet, anlayamadığım bir zevk, içimde olman çok hoşuma gitti.
– Tamam hadi yapalım ben sabunlayıp geleyim.
+ Olmaz, sabun çok yakıyor.
– Ee nasıl yapalım o zaman ?
+ Kremle deneyelim.

El kremini aldım ve güzelce penisinin üzerine ve kendi deliğime sürdüm. Sonra yüzsütü yere yattım o da üstüme uzandı. Deliğime penisi geldiğinde ise nabzım fırlamlıştı. Penisi büyük ve kalın değildi. Ortalama olarak 15 cm ve normal kalınlıktaydı. Bastırmaya başladı ama henüz alışkın olmayan deliğim alamıyordu. Birden yüklendi ve bir hamlede girdi. Ben çığlığı bastım, bu sefer sabunun yakma acısı yoktu ama müthiş bir ağrı oldu. Kıvranmaya başladım o da korktu ve çıkmaya çalıştı.

+ Çıkarma sakın !
– Sana bir şey olacak diye korkuyorum.
+ Olsun çıkarma
– Sen bilirsin.

Ağrı yavaş yavaş kaybolmaya başlıyordu. Bende içten içe korkuyordum acaba bir şey mi olmuştu. Tabi o zamanlar elimizin altında google yok ki soralım. Anüs kaslarının bir anda genişlemesi ile olan kasılma olduğunu bilemezdim tabi :). Sonra Penisinin hepsini içime soktu yavaş yavaş gidip gelmeye başladı. Çok heyecanlanmıştık, sonra bir an duraksadı.

+ Durma ne olur çok güzel sikiyorsun devam et.
– Kızma ama ben boşaldım.
+ Olsun devam et.
– Sana birşey olmasından korkuyorum hala.
+ Korkma çok canım yanarsa söylerim sana.

O kadar çok azgındı ki post ejekülasyon bile yaşamadı. Spermlerin de kayganlığı arttırmasıyla çok rahat gidip geliyordu. Ben ise o kadar çok zevk alıyordum ki uçmaktaydım. O gün ayrılana kadar 4 kez beraber olduk. Hiç bir postadan sonra spermleri boşaltmak için tuvalete gitmedim. İçimde spermlerinin olması çok hoşuma gidiyordu. Sonra dışarı çıktık. O kadar çok sikilmiştim ki yürüyüşüm bile değişmişti. Yürürken deliğimden spermler akıyordu. Akşam olmak üzereydi ve evlerimize gittik.

O gece yaşadıklarımızı tekrar tekrar düşünüyordum. İçime bir erkeğin girmesi bana hem çok zevk veriyor hem de mutlu ediyordu. Ancak çok ilginç bir halim vardı. Erdeme duygusal olarak hiçbir şey hissetmiyordum ama pasif olarak sex çok güzeldi. Bu durumumu yine sonradan öğrenecektim. Ben biseksüeldim.

Artık bulduğumuz her fırsatta içime alıyordum tüm erkekliğini. Ailelerimiz tanışıyordu o yüzden gece birbirimizde kalmamıza birşey demiyorlardı. Akşamları beraber ders çalışıyor gece ise o benim üzerimde çalışıyordu.

Sonraları internet yavaş yavaş hayatımıza giriyordu. İnternetten çeşitli yazılar okuyordum erkeği çıldırtmak için neler yapılmalı benzeri yazılar. İşte o zamanlardan birinde o güne kadar neden yapmadığımı anlamadığım oral sex ile ilgili yazılar okumaya başladım. Nasıl yapılacağı, nasıl olması gerektiği her şey yazıyordu. Ama nasıl olacaktı. Öpüşmek bile bana çok itici geliyordu acaba ağzıma almak beni ondan soğutur muydu ? İçten içe merakım her geçen gün arttı ve yapmaya karar verdim.

Yine onların evindeydik. Ailesi haftasonu için köylerine gitmişlerdi ve evde yalnızdık.

– Beraber banyo yapalım mı ?
+ Yapalım, hatta banyoda sikmemi ister misin ?
– Olur neden olmasın.

Banyoya girdik ve beni yıkamaya başladı. Dokunuşları o kadar güzeldi ki sanki benim tam bir kadın olmamı istiyordu. Bana bir prenses gibi davranıyor isteklerime hayır demiyordu. Sonra ben onu yıkamaya başladım. Aleti çoktan kalkmıştı ve tertemizdi. Benim kılsız penis sevdiğimi biliyordu ve o yüzden sürekli kıllarını alıyordu. Onu yıkarken önünde diz çöktüm ve sikinde kalan son sabunları temizledim. Sonra hiçbir şey demeden bir öpücük attım başına ve yüzüne baktım. Gülümsedi, hoşuna gitmişti. Sikinin her yerini öpmeye başladım. Ağzıma almam için kıvranıyordu. Hoşuma gitmişti kıvanması. İstese başımdan tutup zorla yalatabilirdi ama o güne kadar bana hiçbir şeyi zorla yaptırmadı. Ve dilimle gezmeye başladım. Sikinin her noktasını dilimin ucuyla geziyordum. İyice çıldırmıştı. O an geldi ve dudaklarımın arasına aldım. Dudaklarım sikini çevrelerken dilim sikinin altını okşuyordu. Dişlerimi değdirmemek için çenemi iyice açtım. Sikinin yarısı ağzımdaydı. Çok geçmedi birden boşalmaya başladı. Spermleri o kadar sıcaktı ki mest olmuştum. Okuduğum yazılarda boşaldıktan sonra da yalamaya devam edin diyordu. Yazılarda ne okuduysam uyguluyordum. Ağzımın içi sperm dolmuştu ve çok kaygandı. Tükürük ve sperm karışımlarıyla sikini tekrar tekrar yalıyordum.

O hafta sonu ikimiz içinde sex dolu bir hafta sonu olmuştu. Ama doyamıyordum hep fazlasını istiyordum…

İkinci bölümünde sonuna geldim.

Devamında üniversite zamanlarını anlatacağım.

Saygılar.

One comment

  1. 05432828618 SLM B İST MALTEPEDEN PTNR KORAY SEKSE AC OLAN SINIRSIZ VE HEYECAN DOLU VE SEKSIN GUZELIKLERINI VE MUTLUGUNU YASAMAYI ARZLYN 19 VE 60 YAS ARASI DUL OLGUN EVLI BEKAR ŞİMAN BAYANLAR VE EVLİCİFTLER ARAYIN TNSLM 05432828618

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir